Poniżej zamieszczam pola działań z zakresu fotografii produktowej, skierowane do firm oraz klientów poszukujących . Podzieliłam moje usługi na kilka kategorii: fotografia na białym tle typu packshot, kreatywna fotografia produktowa, fotografia produktowa na modelu w studiu i plenerze, fotografia szkolna.

Jeśli wśród poniższych usług nie ma Twojego wymarzonego projektu, który chciałbyś ze mną zrealizować, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Lubię wyzwania i jestem otwarta na innowacyjne projekty, które napędzają mnie do działania!

Fotografia packshot

CZYLI FOTOGRAFIA PRODUKTU NA BIAŁYM TLE

To najpopularniejsza wersja fotografii produktu, pokazanego na białym tle. Jest wykorzystywana zazwyczaj do sprzedaży online (e-sklepy, Allegro oraz inne platformy sprzedażowe).

O fotografii typu packshot piszę w jednym z moich artykułów. Zobacz moje przykładowe realizacje oraz sprawdź jak tworzę i przygotowuję się do takich zleceń.

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. W kosztach uwzględniam czasochłonność projektu, rodzaj produktu, ilość ujęć. Ceny są niższe przy stałych, długofalowych współpracach.UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ


Kreatywna fotografia produktowa

CZYLI WIĘCEJ NIŻ FOTOGRAFIA STUDYJNA

To typ fotografii prezentujący produkt w bardziej atrakcyjny sposób niż klasyczna fotografia produktowa na białym tle. Tego typu fotografie używane są do działań promocyjnych, okładek broszur czy w social mediach. Wizualizacyjna część projektu odnosi się często do właściwości, składników czy charakteru produktu. Taki typ fotografii tworzony jest również na potrzeby największych okresów sprzedażowych: wyprzedaży, walentynek, Black Friday itp.

Więcej o kreatywnej fotografii produktowej pisałam TUTAJ.

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. W kosztach uwzględniam czasochłonność projektu, rodzaj produktu, ilość ujęć, koszt zakupu produktów do zbudowania scenerii. Ceny są niższe przy stałych, długofalowych współpracach.UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ


Studyjna fotografia produktowa na modelu

FOTOGRAFIA W STUDIU LUB W SIEDZIBIE KLIENTA

To zdjęcia pokazujące produkt i jego detale na modelu/modelce. To najlepszy sposób na kreowanie contentu produktowego (szczególnie odzieży, obuwia akcesoriów). Tego typu fotografie wykorzystywane są w platformach sprzedażowych, e-sklepach, reklamach płatnych i w social mediach.

Przed sesją szczegółowo omawiam z klientem plan działania. Podpowiadam w zakresie wyboru ujęć, modeli lub charakteru zdjęć. Każdy projekt wyceniam indywidualnie.

Więcej na ten temat znajdziecie w moim artykule poświęconym studyjnej fotografii produktowej na modelu.UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ


Wycena fotografii produktowej na modelu

Wykonanie zdjęć na modelu wydaje się procesem bardzo łatwym, ale w rzeczywistości obejmuje on wiele czynności, których nie widać na pierwszy rzut. Są to: przygotowanie produktu do zdjęć, praca na planie z modelem, koszt wizażystki i stylistki, wynajem studia, retusz. W finalną wycenę wliczone jest również dostarczenie zdjęć w wersji elektronicznej w pełnym rozmiarze oraz kadrowanie i dostosowywanie zdjęć na potrzeby klienta.

Przed realizacją każdego zlecenia przesyłam propozycje modeli do wyboru (z dwóch agencji z którymi współpracuję). Doradzam w zakresie dopasowania modeli do charakteru zdjęć. Koszty wynajmu modeli są zróżnicowane i pokrywa je klient.


Fotografia na modelu w plenerze

FOTOGRAFIA PLENEROWA

Otoczenie bardzo często jest dopełnieniem planu, tworzącym klimat zdjęć i podkreślającym charakter produktu. Nie ma nic lepszego niż pokazanie produktu, jego właściwości w środowisku, w którym będzie użytkowany.

Podczas tego typu sesji (w różnych warunkach pogodowych) nieoceniona jest pomoc asystenta, stylistyki oraz wizażystki.

Fotografia szkolna

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Sesja, dzięki której dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi modele!

Każdemu dziecku przeznaczam odpowiednią ilość czasu, daję czas na rozruch na planie, pokazuję jak pozować. Dla mnie najważniejsze jest to, by dzieci czuły się na takich zdjęciach swobodnie i mogły pokazać siebie. Im więcej szaleństwa i zabawy – tym lepiej!

Przygotowuję unikatową scenerię pod każdą sesję, szczegółowo omawiam je z dyrekcją, pozwalam decydować rodzicom o wyborze zdjęć. Zgodnie z zasadą zero waste – drukuję i oprawiam tylko materiały wybrane przez klienta.UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ


Każda opinia jest dla mnie ważna. To dzięki Wam mam możliwość rozwoju, dziękuję!

Klienci, z którymi współpracowałam