Fotografia reklamowa- kwiaty w sportowym wydaniu

Fotografia reklamowa to dziedzina, którą zajmuję się na co dzień i poświęcam jej zdecydowanie najwięcej czasu. Będę Was od czasu do czasu zasypywać takimi zdjęciami jak te poniżej. Po raz kolejny są to realizacje w minimalistycznym, czystym klimacie. Takie były założenia i główny koncept zdjęć. Według wytycznych miało być przejrzyście, estetycznie i oczywiście – reklamowo!

W tej stylizacji chciałam połączyć sportowy autfit z nutą kobiecości i elegancji. Do czapki z daszkiem i różowego, klasycznego modelu obuwia #574 dodałam kwiecistą sukienkę.

Zdjęcia z sesji, które znajdziecie w tym artykule miałam przyjemność realizować dla marki New Balance Poland. Kilka z nich zobaczyć możecie na fanpage marki na Facebooku.

Moją modelką była Asia, która świetnie wpisała się w klimat zdjęć. Jej delikatna uroda i wysportowana sylwetka pasowały także do projektu z typowo sportowymi outfitami. Równie dobrze Asia odnajdywała się w kobiecych kadrach z kwiatami i różem w roli głównej. Fotografia reklamowa z kimś takim to praca na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są efekty.

Fotografia reklamowa musi stawiać produkt na pierwszym miejscu. Najważniejsze cechy i detale obowiązkowo powinny znaleźć się na głównym planie. Oprócz całej stylizacji wykonałam jeszcze kilka zbliżeń z obuwiem na nogach.

Osobiście bardzo lubię te zdjęcia – są lekkie w formie, delikatne w wyrazie i bardzo kobiece. Cieszę się, że udało mi się zrobić kilka ujęć w sportowo-eleganckim wydaniu. Przenikanie się tych dwóch styli jest dowodem na to, że tak jak można bawić się modą, tak też można czerpać z fotografii, również produktowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments