Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

 • Obraz do kuchni

  Kuchnia, która przyciąga

  Plakat „Ta kuchnia pachnie dobrym pomysłem”

  Kuchnia to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w domu. Pokaż to innym! Szczególnie jeśli w kuchni spędzasz dużo czasu, a gotowanie to Twoja pasja. Niech Twoja rodzina wie, że w Twojej kuchni nikt nie jest w stanie Ci dorównać. Udekoruj swój pyszny kącik na swój pomysł.. i to z dobrym humorem. Wybierz swój plakat lub obraz do kuchni lub stwórz swoją kompozycję z grafik, które dla Ciebie przygotowałam.

  Obraz do kuchni
  Obraz do kuchni „Ta kuchnia pachnie dobrym pomysłem”

   

  not rated 30 
 • Plakat "Memories"

  Memories

  Plakat „Memories”

  Do stworzenia tego plakatu zainspirowały mnie jesienne kolory na drzewach. Dlaczego na plakacie znalazł się napis „Memories”? Dlatego, że widzę pewną analogię świata zewnętrznego i naszego świata wewnętrznego. Tak jak jesienną porą przynosimy liście do domu, wkładamy je w książki, by je wyprostować, tak też w podobny sposób gromadzimy i pielęgnujemy nasze wspomnienia. Taki plakat na ścianę z napisem i grafiką w formie liścia, może być oryginalnym uzupełnieniem naszego nowoczesnego mieszkania. Ten obraz do pokoju dobrze prezentuje się w towarzystwie innego plakatu na ścianęAlways Together. Zobaczcie jak to wygląda w wizualizacji w galerii zdjęć.

  Plakat "Memories"
  Plakat „Memories”
  not rated 35 
 • Na ostro!

  Plakat „Ostra Chica” 

  Humorystyczna wersja plakatu z napisem w towarzystwie pikantnej papryczki chilli. Jeśli w tych dwóch słowach możesz scharakteryzować swój temperament – ten obraz do pokoju powinien znaleźć się w Twoim wnętrzu. A być może znasz kogoś, kto ucieszyłby się z obrazu z takim hasłem?   Plakat do wyboru w wersji z papryczkami ułożonymi pionowo i poziomo. Możliwa jest również zmiana kolorów na grafice wedle życzenia.

  Plakat "Ostra Chica"
  Plakat „Ostra Chica”
  not rated 35 
 • Plakat "Be free"

  NIEZALEŻNOŚĆ

  Podkreśl swoją niezależność i wyraź to elementem dekoracyjnym Twojego pokoju. Plakat na ścianę z hasłem „Be free” i ptakiem symbolizującym wolność, ozdobi Twoją przestrzeń i nada jej unikatowego wyglądu. Postaw na rozwiązania dostosowane do Ciebie. Taki plakat może być również dobrym pomysłem na prezent dla osóc ceniących swoją niezależność.

  Plakat "Be free"
  Plakat „Be free”
  not rated 30 
 • Plakat Always Together

  Plakat Always Together

  Plakat „Always Together”

  Do stworzenia tego plakatu, jak i plakatu Memories zainspirowała mnie sama jesień.To czas pięknych kolorów, które możemy spotkać na zewnątrz. W tym plakacie na ścianę zawarłam napis Always Together oraz zamieściłam grafikę składającą się z dwóch jesiennych liści. Może dlatego, że jesienią (i w każdej innej porze) dobrze jest mieć swoją bratnią duszę, kogoś bliskiego, kto wspiera nas i jest z nami w różnych momentach naszego życia. Taki obraz do pokoju to również dobry prezent na urodziny lub inną okazję, w której chcemy kogoś obdarować nieszablonowym upominkiem.

  Plakat Always Together
  Plakat Always Together
  not rated 35 
 • Obraz Słoneczniki

  Słoneczniki

  Obraz akrylowy „Słoneczniki”

  Obraz mojego autorstwa, w niewielkich rozmiarach. Do stworzenia tego obrazka użyłam palety ciepłych kolorów: błękitu i żółci. Słoneczniki przypominają mi o ciepłym, słonecznym lecie, i są to jedne z moich ulubionych kwiatów, które maluję. Jeśli lubisz rękodzieło i przedmioty tworzone z sercem – wybierz obraz własnoręcznie namalowany. Będzie on bez wątpienia dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, lub obrazem do Twojego wnętrza.

  Obraz Słoneczniki
  Obraz Słoneczniki
  not rated 100 
 • W kuchni rządzę JA!

  Kuchnia to Twoja przestrzeń?  To tam czujesz się jak ryba w wodzie?

  Jeśli gotowanie, pieczenie i wszystkie czynności z przygotowaniem posiłków to Twoja pasja, możesz się bez obaw nazwać SZEFEM swojej kuchni. Spraw, by to miejsce było jeszcze bardziej klimatyczne. Ściany też potrzebują odpowiedniej oprawy! Zadbaj o to, by w kuchni pojawił się obraz, odwołujący się do tego, kto tam rządzi! Plakat do kuchni z cytatem nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu pełnego humoru.

  Plakat do kuchni „Możesz mi mówić MASTERCHEF”
  not rated 30 
 • Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz

  Z humorem

  Plakat „Rycz Mała, rycz”

  Nadaj swojej kuchni indywidualnego charakteru! Ściany w tym pomieszczeniu też warto ozdobić, a najlepiej jeśli w obrazie na ścianie lub plakacie znajdzie się hasło znane, lubiane, i z odrobiną humoru!

   

  Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz
  Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz
  not rated 30 
 • Domowo & przytulnie

  Plakat „Dom to miejsce spotkań”

  Nowe mieszkanie lub miejsce, które znamy od lat. Bez względu na to, gdzie się ono znajduje – dom to miejsce, które łączy bliskie nam osoby. To w domu czujemy się bezpiecznie, bo tam znajdują się wszyscy, których kochamy. Dla tych którzy cenią sobie domowe otoczenie, przygotowałam plakat na ścianę z sentencją „Dom to miejsce spotkań”. Niech nasze mieszkanie będzie zawsze otwarte dla innych osób, nasze rodziny i przyjaciół. Plakat ten może by też doskonałym wypełnieniem obrazu na ścianę w Twoim domu.

  Obraz na ścianę to doskonały pomysł, by zagospodarować przestrzeń w nowoczesny i minimalistyczny sposób.

  Obraz z sentencją „Dom to miejsce spotkań”
  not rated 30