Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • Obraz do kuchni

  Kuchnia, która przyciąga

  Plakat „Ta kuchnia pachnie dobrym pomysłem”

  Kuchnia to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w domu. Pokaż to innym! Szczególnie jeśli w kuchni spędzasz dużo czasu, a gotowanie to Twoja pasja. Niech Twoja rodzina wie, że w Twojej kuchni nikt nie jest w stanie Ci dorównać. Udekoruj swój pyszny kącik na swój pomysł.. i to z dobrym humorem. Wybierz swój plakat lub obraz do kuchni lub stwórz swoją kompozycję z grafik, które dla Ciebie przygotowałam.

  Obraz do kuchni
  Obraz do kuchni „Ta kuchnia pachnie dobrym pomysłem”

   

  not rated 30 
 • Plakat "Be free"

  NIEZALEŻNOŚĆ

  Podkreśl swoją niezależność i wyraź to elementem dekoracyjnym Twojego pokoju. Plakat na ścianę z hasłem „Be free” i ptakiem symbolizującym wolność, ozdobi Twoją przestrzeń i nada jej unikatowego wyglądu. Postaw na rozwiązania dostosowane do Ciebie. Taki plakat może być również dobrym pomysłem na prezent dla osóc ceniących swoją niezależność.

  Plakat "Be free"
  Plakat „Be free”
  not rated 30 
 • W kuchni rządzę JA!

  Kuchnia to Twoja przestrzeń?  To tam czujesz się jak ryba w wodzie?

  Jeśli gotowanie, pieczenie i wszystkie czynności z przygotowaniem posiłków to Twoja pasja, możesz się bez obaw nazwać SZEFEM swojej kuchni. Spraw, by to miejsce było jeszcze bardziej klimatyczne. Ściany też potrzebują odpowiedniej oprawy! Zadbaj o to, by w kuchni pojawił się obraz, odwołujący się do tego, kto tam rządzi! Plakat do kuchni z cytatem nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu pełnego humoru.

  Plakat do kuchni „Możesz mi mówić MASTERCHEF”
  not rated 30 
 • Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz

  Z humorem

  Plakat „Rycz Mała, rycz”

  Nadaj swojej kuchni indywidualnego charakteru! Ściany w tym pomieszczeniu też warto ozdobić, a najlepiej jeśli w obrazie na ścianie lub plakacie znajdzie się hasło znane, lubiane, i z odrobiną humoru!

   

  Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz
  Plakat do kuchni Rycz Mała, rycz
  not rated 30