Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

 • Plakat "Memories"

  Memories

  Plakat „Memories”

  Do stworzenia tego plakatu zainspirowały mnie jesienne kolory na drzewach. Dlaczego na plakacie znalazł się napis „Memories”? Dlatego, że widzę pewną analogię świata zewnętrznego i naszego świata wewnętrznego. Tak jak jesienną porą przynosimy liście do domu, wkładamy je w książki, by je wyprostować, tak też w podobny sposób gromadzimy i pielęgnujemy nasze wspomnienia. Taki plakat na ścianę z napisem i grafiką w formie liścia, może być oryginalnym uzupełnieniem naszego nowoczesnego mieszkania. Ten obraz do pokoju dobrze prezentuje się w towarzystwie innego plakatu na ścianęAlways Together. Zobaczcie jak to wygląda w wizualizacji w galerii zdjęć.

  Plakat "Memories"
  Plakat „Memories”
  not rated 35 
 • Na ostro!

  Plakat „Ostra Chica” 

  Humorystyczna wersja plakatu z napisem w towarzystwie pikantnej papryczki chilli. Jeśli w tych dwóch słowach możesz scharakteryzować swój temperament – ten obraz do pokoju powinien znaleźć się w Twoim wnętrzu. A być może znasz kogoś, kto ucieszyłby się z obrazu z takim hasłem?   Plakat do wyboru w wersji z papryczkami ułożonymi pionowo i poziomo. Możliwa jest również zmiana kolorów na grafice wedle życzenia.

  Plakat "Ostra Chica"
  Plakat „Ostra Chica”
  not rated 35 
 • Plakat Always Together

  Plakat Always Together

  Plakat „Always Together”

  Do stworzenia tego plakatu, jak i plakatu Memories zainspirowała mnie sama jesień.To czas pięknych kolorów, które możemy spotkać na zewnątrz. W tym plakacie na ścianę zawarłam napis Always Together oraz zamieściłam grafikę składającą się z dwóch jesiennych liści. Może dlatego, że jesienią (i w każdej innej porze) dobrze jest mieć swoją bratnią duszę, kogoś bliskiego, kto wspiera nas i jest z nami w różnych momentach naszego życia. Taki obraz do pokoju to również dobry prezent na urodziny lub inną okazję, w której chcemy kogoś obdarować nieszablonowym upominkiem.

  Plakat Always Together
  Plakat Always Together
  not rated 35 
 • Obraz Słoneczniki

  Słoneczniki

  Obraz akrylowy „Słoneczniki”

  Obraz mojego autorstwa, w niewielkich rozmiarach. Do stworzenia tego obrazka użyłam palety ciepłych kolorów: błękitu i żółci. Słoneczniki przypominają mi o ciepłym, słonecznym lecie, i są to jedne z moich ulubionych kwiatów, które maluję. Jeśli lubisz rękodzieło i przedmioty tworzone z sercem – wybierz obraz własnoręcznie namalowany. Będzie on bez wątpienia dobrym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego, lub obrazem do Twojego wnętrza.

  Obraz Słoneczniki
  Obraz Słoneczniki
  not rated 100 
 • Domowo & przytulnie

  Plakat „Dom to miejsce spotkań”

  Nowe mieszkanie lub miejsce, które znamy od lat. Bez względu na to, gdzie się ono znajduje – dom to miejsce, które łączy bliskie nam osoby. To w domu czujemy się bezpiecznie, bo tam znajdują się wszyscy, których kochamy. Dla tych którzy cenią sobie domowe otoczenie, przygotowałam plakat na ścianę z sentencją „Dom to miejsce spotkań”. Niech nasze mieszkanie będzie zawsze otwarte dla innych osób, nasze rodziny i przyjaciół. Plakat ten może by też doskonałym wypełnieniem obrazu na ścianę w Twoim domu.

  Obraz na ścianę to doskonały pomysł, by zagospodarować przestrzeń w nowoczesny i minimalistyczny sposób.

  Obraz z sentencją „Dom to miejsce spotkań”
  not rated 30