Świąteczna dekoracja domu

Świąteczny czas to magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych osób. Przed Świętami Bożego Narodzenia pieczemy pachnące pierniki i ciasta, przygotowujemy wigilijne potrawy, ubieramy choinkę, nakrywamy stół.

Każdy z nas ma swoje sposoby na świąteczne udekorowanie domu. Jedni wybierają tradycyjne rozwiązania, inni inspirują się bardziej nowoczesnymi trendami i minimalistycznymi dekoracjami. Ja osobiście przepadam za klasycznymi dekoracjami w czerwono-złotej aranżacji i białymi, ciepłymi światełkami oraz dekoracjami w stylu rustykalnym, w którym dominują naturalne akcenty: zielone drzewko, szyszki, drewniane dodatki, ręcznie wykonane ozdoby. Taki minimalizm w obliczu Świąt Bożego Narodzenia prezentuje się naprawdę dostojnie i pokusiłabym się o stwierdzenie, że w takiej wersji dom wygląda najpiękniej, bo prosto i stylowo.

W taki też sposób swoje mieszkanie przystroiła @pati.home.familybook. Podstawą jej ozdób świątecznych było igliwie, rozciągnięte na całej długości mebli. Zielone stroiki przyozdobiła kokardkami z jutowego sznurka, natomiast na kuchennym stole w różowym wazonie znalazły się drewniane, imienne przywieszki.

W tle znajdziecie też moje plakaty. Co prawda nie nawiązują do Świąt Bożego Narodzenia, ale bez wątpienia wpisują się w klimat tak przystrojonego mieszkania.

Wszystkie plakaty możecie zobaczyć klikając TUTAJ

Kuchnia z częścią jadalną. Głównymi ozdobami jest igliwie i rustykalne dodatki.
Na okapie znalazło się igliwie, przystrojone jutowym sznurkiem i dwukolorowymi serduszkami.
Minimalizm obroni się zawsze – zwłaszcza w scenerii z naturalnymi ozdobami.
Minimalistyczne dekoracje znalazły się również na ścianie. A w tle mój plakat „Rycz mała rycz”

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments