TO JA - Beata
Skoro tu jesteś – pewnie chcesz mnie zobaczyć. Oto jestem.

Długo zastanawiałam się nad tym, co napisać w tym miejscu. Na początku pomyślałam, że napiszę dosłownie kilka zdań, które określałyby to jaka jestem, co robię i po co to robię. Ludzie z reguły nie lubią czytać długich wpisów. Zresztą, komu by się chciało czytać wywody dłuższe niż kilka linijek tekstu. Stworzyłam taki krótki tekst o mnie i zaraz go skasowałam. Pomyślałam, że to do mnie nie pasuje – ja nie jestem wcale skrótowa i zwięzła. Wręcz odwrotnie, jestem gadułą i tak też będzie w tym miejscu. Jeśli ktoś ma ochotę – niech czyta, jeśli nie – mówi się trudno. Strona aledetale.pl powstała w mojej głowie jeszcze długo przed tym, aż została oficjalnie opublikowana i udostępniona. Do wykreowania jej potrzebowałam sporo czasu. Najpierw zastanawiałam się, jakie treści byłyby interesujące dla Was i dla mnie, później rozmyślałam nad samą nazwą dla strony, a na koniec – w jakim sposób pokazać Wam to, co jest moją fascynacją. Powstało miejsce, które dla mnie jest ujściem myśli, w którym mogę podzielić się moim punktem widzenia, pokazać Wam moją artystyczną stronę. Zapraszam Was do mojego drugiego domu – do wejścia w świat detali, które budują, mam nadzieję, spójną całość.

 

PODRÓŻE

Opisuję tu miejsca, historie, ludzi. Wszystko, co udało mi się zobaczyć i przeżyć. W tej zakładce możecie dowiedzieć się o tym, jak podróżuję i co polecam. Znajdziecie tu również wpisy o podróżach po Polsce, świecie, a także wpisy z dołączonymi mapkami z wypraw rowerowych. Dla ciekawskich załączam sporo zdjęć (nie tylko z detalami!).

ART & DESIGN

Tutaj znajdziecie wszystkie moje artystyczne poTWORY – czyli autorskie rozwiązania dekorujące Twój dom, sprawiające, że będzie on oryginalny i wyjątkowy. W tym miejscu będę zamieszczać również prace malarskie. Postaram się aktualizować galerię, by zaskakiwać Was nowościami. Oczywiście jestem również otwarta na Wasze dedykowane zamówienia.

FOTOGRAFIA

Fotografia to główny powód, dla którego tu jestem. To co najbardziej lubię – to naturalność i prawda wydobywająca się ze zdjęć, stąd też moim ulubionym tematem jest reportaż i portret. Realizuję również sesje dedykowane. Jeśli chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w mojej sesji lub skorzystać z moich usług fotograficznych – napisz do mnie!

 

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby każda osoba tu zaglądająca, znalazła coś dla siebie. Nie chodzi mi oczywiście o rzeczy, które za pośrednictwem tej strony możecie kupić, to jest taki mały dodatek ode mnie. Bardziej mi zależy na tym, by aledetale.pl stały się dla Was miejscem, w którym możecie nacieszyć oko, poczytać moje historie, a nawet zainspirować się. Oczywiście zachęcam do regularnych odwiedzin, bo mam jeszcze mnóstwo rzeczy, z którymi chciałabym się z Wami podzielić. Czekam również na wiadomości/maile od Was. Obiecuję, że odpiszę na każdy list.

Pozdrawiam :*