Cieszę się, że tu jesteś! To oznacza, że chcesz mnie lepiej poznać i zobaczyć zakres usług, które mogę dla Ciebie wykonać. Wierzę, że każdy projekt jest ważny, zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie, a zdjęcia, które tworzę mają większą wartość i jakość, kiedy wykonywane są w rytmie pozytywnej i szczerej komunikacji.

Ze względu na różnorodność swoich działań fotograficznych, podzieliłam swoje usługi na dwie kategorie.

WYBIERZ ZAKRES USŁUGWyrusz ze mną w fotograficzną podróż

Każdy projekt jest inny, ponieważ stoją za nim indywidualności, takie jak Ty i Ja. Tak jak my jesteśmy różni, tak samo różne są oczekiwania, koncepcje oraz proces tworzenia. Za każdą sesją kryją się emocje, ludzie i i ich potrzeby.

Jak wygląda współpraca ze mną?

  • proces tworzenia i interakcji zaczyna się od rozmowy
  • ustalamy szczegóły zlecenia: inspiracje, styl, ilość zdjęć, dogodny termin, czas trwania sesji, cenę
  • tworzę wspólny dokument, w którym umieszczam najważniejsze informacje odnośnie sesji. Krok po kroku rozpisuję kolejność działań, dołączam moje pomysły na poszczególne kadry. Każda ze stron może dodać swoje inspiracje i komentarze
  • kontaktuję się, by potwierdzić szczegóły i poinformować o tym, jak przygotować się do zdjęć
  • po sesji służę radą w kwestii wyboru najlepszych ujęć oraz sposobu retuszu
  • wysyłam gotowe pliki do pobrania
  • po sesji w ramach dodatkowych działań płatnych służę w kwestii content marketingu

Jeśli wolisz od razu porozmawiać o szczegółach lub po prostu dopytać się o charakter Twojego zlecenia, możemy umówić się na krótką rozmowę. Z doświadczenia wiem, że jest to najlepsza metoda na szybkie i klarowne przedstawienie naszych potrzeb. Krótka dyskusja (telefoniczna lub video call) często pokazuje nam kierunek działań i pierwsze inspiracje. Rozmowa daje nam również wiadomość zwrotną o tym, czy chcemy zacząć wspólną przygodę twórczą.  Zapraszam też do kontaktu na moich social mediach.


LUB NAPISZ DO MNIE