Fotografia biżuterii w towarzystwie kwitnącego bzu

Korzystając z uroków maja

Maj to taka pora roku, która zachwyca tym co się dzieje w naturze i jest niezwykle inspirująca. Wszechobecna zieleń, dostęp do kwitnących kwiatów i krzewów, które są niemal na wyciagnięcie ręki, sprawia, że pojawia się tysiące pomysłów na zdjęcia i to nie tylko w plenerze.

Fotografia biżuterii w towarzystwie kwitnącego bzu

Co roku w tym okresie staram się wykorzystywać piękno natury w tworzeniu autorskich projektów. Tym razem zaplanowałam sesję z dużą ilością kwitnącego bzu do stworzenia studyjnej fotografii portretowej z Bernadką. Do zdjęć dodałam również ręcznie wykonaną biżuterię przez Olę, która tworzy naszyjniki, pierścionki, bransoletki z wielką pasją i zaangażowaniem. W jej ofercie znajdziecie również ręcznie szytą odzież, która wpisuje się w klimat rękodzieła artystycznego. Do powstania biżuterii Ola używa kamieni naturalnych, które dzięki swoim właściwościom – wpisują się idealnie w koncept portretowych zdjęć w kwiatach.

Fotografia biżuterii to naprawdę pole do popisu, a kwiaty są idealnym uzupełnieniem tego typu kadrów. W zdjęciach wykorzystałam dwa rodzaje naszyjników: zielony wykonany z kryształu górskiego, jadeitu i hematytu (którego kolor nawiązuje do liści bzu i delikatnie przełamuje fiolet), a także serię naszyjników w różu i fiolecie, które budują kamienie: chalcedon fioletowy, ametyst, hematyt, jadeit.

Całość prezentuje się świeżo, wiosennie i bardzo kobieco.

Modelka : IG @bernadetabednarz

Biżuteria: IG @woman.on.wild

Jeśli interesuje Was więcej realizacji z zakresu fotografii portretowej a zarazem produktowej, zachęcam do zapoznania się z innymi moimi pracami.