GLAM & SPORTY – sesja kobieca

Niestandardowe połączenia stylów

Jeszcze jakiś czas temu niedopuszczalne było łączenie eleganckich stylizacji z obuwiem i odzieżą sportową. Obecne trendy ciągle ewoluują, dopuszczając styl sportowy w niemal każdym wydaniu. Pójście w kierunku modnej wygody staje się powszechne. Outfity sportowe przemycane są do stylizacji w różnych wariantach i zyskują pełną akceptacją niemal we wszystkich ich wersjach.

Elegancki styl rządzi się swoimi prawami w okresie świątecznym oraz karnawałowym. Kobiece stylizacje obfitują w błysk, cekiny, ponadczasowe kolory czy dodatki glamour. Naszym zadaniem na tej sesji było stworzenie fotografii pod realizacje na social media New Balance Poland, które mogłyby uzupełniać content publikowany w tym czasie.

Karnawałowa sesja kobieca z dodatkiem sportowych akcentów

W tej sesji chciałyśmy pokazać jak można swobodnie łączyć styl glamour nie rezygnując z wygody. W stylizacjach nie zabrakło sportowego obuwia New Balance w lifestylowym, kobiecym wydaniu. Czapka i klasyczna bryła 574 z dodatkiem zwierzęcych printów świetnie zagrała w stylizacji z czarną, cekinową sukienką.

Całość zgodnie z założeniami wizualizacyjnymi marki wykonana została w minimalistyczny sposób. Styl glamour podkreśliłam dodatkowym oświetleniem tła przy wykorzystaniu strumienicy gobo i masek.

Sesja dla: New Balance Poland

Stylizacja: Katarzyna Rybińska

Modelka: Jo

Studio: Sky Peak

Wizaż: Joanna Stanibuła

NB Team: Karolina