CUNA – sesja produktowa odzieży sportowej

Sesja produktowa odzieży sportowej dla marki CUNA to jeden z moich najnowszych, dużych projektów zdjęciowych, realizowany w grudniu 2023. W ramach współpracy wykonałam cykl zdjęć z odzieżą snowboardową oraz zdjęcia nowej kolekcji odzieży sportowej na modelu i modelce.

Cała sesja była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem. Byłam zaangażowana w ten projekt od początku do końca. Od rozmów, po realizację aranżacji, sesję zdjęciową i retusz. Na etapie ustalania inspiracji oraz dogadywania szczegółów sesji, zaproponowałam klientowi stworzenie ściany z pomiętego papieru. Ta aranżacja miała służyć to sfotografowania w nieco inny sposób nowych bluz snowboardowych. Sesja produktowa odzieży sportowej w takim wydaniu to zdecydowanie świeże podejście do fotografii produktowej i wyróżnienie produktu na rynku.

Wybudowanie takiej papierowej ściany, imitującej lód było wyżyciem twórczym i świetną przygodą. Pierwszy raz udało mi się stworzyć tego typu aranżację w siedzibie firmy klienta, kilka dni przed datą planowanej sesji. Dzięki zaangażowaniu pracujących tam osób i ich pomocy – postawiłyśmy lodową ścianę w ciągu 4 godzin. Bardzo lubię takie wyzwania, podczas których widzę Waszą otwartość na działania twórcze. Wówczas też lepiej się poznajemy. Takie projekty zawsze zostają na długo w pamięci.

Aby nadać trójwymiarowego efektu oraz by podkreślić załamania na lodowej ścianie – doświetlałam ją kolorowym światłem, pasującym do kolorów ubrań. Sesja produktowa odzieży sportowej odbywała się w parach oraz solo. Fotografowałam zarówno całe stylizacje, portrety oraz detale. Do uzupełnienia outfiów dodawałyśmy dostępone na rynku akcesoria snowboardowe (google) oraz czapki marki CUNA.

W drugim etapie zdjęć fotografowałam odzież lifestylową i sportową: biegania, na siłownię, do treningów EMS.

Model: Szymon

Modelka: Monika

Klient: CUNA